Flexibilný systém

Firemný systém je tvorený z množstva modulov, ktoré sa vedia prispôsobiť Vašemu zamerianiu v obore. Všetky moduly sú vzájomne integrované a fungujú ako jeden komplexný celok.
Každý z nich však dokáže plniť užívateľské požiadavky aj samostatne.

Moduly

Aktualizácie ZDARMA

Naš systém je stabilný a okamžite pripravený pre Vaše využitie. Reagujeme však na nové podnety a snažíme sa tento produkt naďalej vyvíjať a zlepšovať.
Počas doby platnosti Vašej licencie budete zdarma dostávať aktualizácie.

Viac

Žiadne inštalácie

Nepotrebujete kupovať žiadny server. Nie je nutné inštalovať programy. Systém je okamžite dostupný ONLINE na všetkých vašich zariadeniach - počítač, telefón, tablet. Či už ste doma, v práci, v aute...

Viac

Všetko pod 1 strechou

Mailový klient? Dochádzka? Kalendár? Fakturácia? Úlohy a oznamy? Firemný chat? Financie a grafy?
Nepotrebujete na každú oblasť množstvo produktov a opakovane zadávať rovnaké údaje do každého z nich. S nami sledujete všetko na jednom mieste.

Viac

Rýchle vyhľadávanie

Hľadáte zákazníka, ale viete len jeho telefónne číslo? Potrebujete skontrolovať všetky bločky za tankovanie za minulý mesiac? Alebo neuhradené faktúry po splatnosti?
Nech už je to čokoľvek, všetky informácie v systéme viete jednoducho filtrovať, zoraďovať a vyhľadať to, čo Vás zaujíma.

Viac

Automatizácia

Vystaviť preberací protokol, faktúru, odoslať cenovú ponuku, automatické emaily, SMS správa o ukončení zakázky, notifikácie o novej úlohe alebo pridelenej zákazke...
Toto a mnohé ďalšie sú opakované činnosti, ktoré by Vás nemali oberať o čas. U nás je to na jediný klik.

Viac

Lepšie vzťahy so zákazníkom

Zvýšenie produktivity

Rýchlejšie vyhľadanie informácií

Skrátenie procesov a vybavenia zákazky

Ste pripravení posunúť Váš biznis o level vyššie?

info@firemnysystem.sk