Property management softvér – prenájom a správa nehnuteľností

Home >> Property management softvér – prenájom a správa nehnuteľností

Náš firemný systém vo verzii Property management PLUS určenej pre firmy ktoré sa venujú prenájmu a správe nehnuteľností. V našom softvéri vidíte prehľadne areály, budovy alebo priestory ktoré prenajímate a/alebo spravujete. Samozrejme softvér obsahuje aj časti systému Effective office PLUS pre zefektívnenie Vašej administratívnej činnosti vďaka evidencii a generovaniu faktúr, inteligentnému adresáru, správe pokladne a hotovosti, kniha jázd, zdieľanie dokumentov, zadávanie a manažovanie úloh a iné.

Administratíva okolo prenájmu nehnuteľnosti nikdy nebola jednoduchšia a rýchlejšia. Časť systému ktorá sa venuje prenájmu Vám na klik zobrazí obsadenosť a voľné priestory v objekte. Vygeneruje Vám nájomnú zmluvu jednoduchým zakliknutím ponúkaných priestorov a zadaním údajov nájomcu. V systéme máte všetky zmluvy archivované aj s dodatkami. Automatické generovanie nájomného s automatickým zasielaním na mail a iných faktúr na základe zadaných zmlúv. Automatická kontrola platieb za nájom s pohybov na bankovom účte, zasielanie upomienok mailom po nastavenom omeškaní platby. Sledovanie presných a aktuálnych údajov Cashflow na každej časti Vaších realít na jeden klik. A mnoho ďalšieho čo vám prinesie vysokú efektivitu a šetrí Váš čas každý mesiac strávený administratívou.

Správa budov a priestorov jednoduchšie a hlavne prehľadne. Či už spravujete vo veľkom alebo v menšom, vždy je nutné sledovať a riadiť náklady na prevádzku a opravy. Nájomcovia sa tešia možnosti zadávať požiadavky na opravy online s možnosťou sledovať priebeh ich požiadavky. Či pôjde o výmenu žiarovky alebo sa púšťate do väčšej rekonštrukcie máte dokonalý prehľad o nákladoch, výkonoch, schvaľovaní, práce s hotovosťou a následným vyúčtovaním. Sofistikované možnosti schvaľovacieho procesu ktoré si viete nastaviť v systéme pre jednotlivých užívateľov vytvorí automatickú schému zodpovednosti za jednotlivé výkony. Všetky výkony a náklady sa premietajú do sledovaného Cashflow-u. Vytváranie a vyúčtovanie hotovostných záloh, generovanie dokladov k hotovostným operáciám, evidencia bločkov jednoduchým odfotením telefónom rovno do systému a mnoho iného.